DOSYA GÖNDERİMİ

ROZA YAYINEVİ İLETİŞİM

Genel Soru ve Sorunlar: info@rozacocuk.com

Çizer Başvurusu İçin: cizer@rozacocuk.com

Toptan Alımlar İçin: siparis@rozacocuk.com

 

1) Kitap başvurusu, kitap gönderimi, kitap yayınlatmak?

Kitap dosyası göndermek için “Dosya Gönderimi” sayfamızı ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bu sayfamızda yer alan bilgileri word formatında eksiksiz bir şekilde kitap dosyanızla birlikte yollamanız durumunda incelemeye alınmaktadır. Talep ettiğimiz bilgilerin eksik olması durumunda dosyanız incelemeye alınamamaktadır.

Sosyal medya kanallarından gönderilen kitap dosyaları kesinlikle dikkate alınmamaktadır.

Kargo aracılığı veya elden dosya teslimi değerlendirmeye alınmamaktadır.

 

2) Sosyal medya etkinlikleri

Facebook, twitter, google plus ya da instagram gibi sosyal medya kanallarında kitap yarışması, çekiliş, hediye gibi etkinliklerde yer almadığımızı belirtmek isteriz. Bu konuda anlayış gösterilmesini rica ediyoruz.

 

3) Toptan alımlar ve okullar için alım talepleri

Toptan alımlar ya da okullar için alım taleplerinizi siparis@rozacocuk.com adresine iletebilirsiniz. Tarafınıza gerek indirim oranları gerekse alımlarla ilgili detaylı bilgi aktarılmaktadır. Talepte bulunurken "okul"lar için talepte bulunuyorsanız bunu belirtmeniz gerekmektedir.

 

4) Yazarlarımızla ilgili talepler

İmza günü, tanıtım etkinlikleri hakkında info@rozacocuk.com adresine taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

5) Çizer başvurusu ya da kitap resimlendirme

Roza Çocuk Yayınları'nda yayın programına alınmış kitapların resimlendirmesinde görev almak için; konuyla ilgili biyografinizi ve yaptığınız örnek çizimlerinizi (pdf. formatında), iletmeniz gerekmektedir.

 

Not: Mesai saatleri içerisinde talepleriniz yoğunluk durumuna göre cevaplandırılmaktadır. Kitap dosyası başvuruları, çizer başvuruları ya da kitap satın alma talepleri sadece mail adreslerimizden başvuruda bulunanlar dikkatte alınmaktadır.