Kendini Beğenmiş Kaz

Kategoriler:

Yazar: Bülent Polat
Resimleyen: Yılmaz Avşin
ISBN: 978-605-9755-25-2
Sayfa Sayısı: 48
Ebat: 16×19,5 cm
Kağıt Kalitesi: 70 gr. Enso
Kapak Cinsi: Amerikan Cilt
Dil: Türkçe
Fiyatı: 114 TL
Çıkış Tarihi: Kasım 2016
Basım Bilgisi: 1. Baskı
Kategori: Hikaye

Kendini beğenmiş kaz çok sevimliydi. Hem de oldukça zeki ve yetenekliydi. Fakat bu, kendisini beğenmek için geçerli bir neden değildi. Aslında hiçbir özellik kendimizi beğenmemiz için neden olamaz ki. Bazen başımıza bir sıkıntı gelmezse olgunlaşamıyoruz. Bizim sevimli kazımız acaba neler yaşayacak kendini beğenmekten vazgeçmek için?
Sevgi, hoşgörü ve yardımseverlik sahibine ne çok yakışır. Elbette bencillikten kurtularak sevebilen, anlayışlı ve başkalarına yardım edebilen bir kişiliğe sahip olabiliriz. Dostlarımız ise bazen sihirli değnek gibi kalplerimize dokunarak bizleri kendini beğenmiş bir kazdan herkese ve her canlıya yardım eden bir iyiliksevere dönüştürebilir. Haydi öyleyse dostluk ormanındaki kendini beğenmiş kazın öyküsünü okuyalım. Bu sihirli değnekten haberdar olmak için…
Bülent Polat; 1967 yıldın da Elazığ’da doğdu. Elazığ Atatürk Lisesinden mezun olduktan sonra Türkoloji ve Sosyoloji okudu. Evli ve ikiz çocuk babası olan yazarın iki kitaptan oluşan “Kırlangıç Fırtınası” ve “Suç Korkusu” romanları bulunmaktadır. Halen roman yazma çalışmaları yapan yazar; ayrıca internet üzerinde yayın yapan inceeleyen com’da köşe yazarıdır.